ثبت نام در کتاب داوران ظرفیت محدود
راهنمای ثبت نام در دوره داوری

دوره رایگان راه کارهای جدیدصدور و وصول چک


دوره غیر حضوری

مدرس:
 دکتر یاسر مرادی 
 
مدرس دانشگاه
 مشاور ارشد حقوق بانکی


 

وضعیت: پیش ثبت نام

روز: بصورت رایگان و غیر حضوری است و عزیزان از تاریخ ثبت نام طی مدت سه ماه می توانند در هر ساعت شبانه روز دوره را طی نمایند.

مدت زمان: 1 ساعت

هزینه ثبت نام اعضا: ۲۹۵,۰۰۰ تومان رایگان با رعایت شرایط

تلفن هماهنگی: آنلاین - از طریق تیکت در بخش ارتباط با ما

محل برگزاری: غیر حضوری - شرکت کننده در هر مکان و در هر زمانی می تواند دوره را طی نماید.


توضیحات:
 در راستای توسعه عدالت آموزشی و درپاسخ به درخواست های  سراسر کشور، به یاری خداوند متعال شرایط لازم جهت برگزاری این دوره بصورت رایگان و غیر حضوری فراهم گردید، لذا کلیه علاقمندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین می توانند دوستان خود را برای شرکت در این دوره رایگان دعوت فرمایند.
 

نحوه و مراحل اجرای دوره های غیر حضوری
1- مرحله اول: ثبت نام در دوره 
2- مرحله دوم: مراجعه به صفحه شخصی خود - کلیک روی منوی کارگاههای ثبت نامی من - سپس کلیک روی منوی دانلود فایل ها - و مطابق توضیحات نسبت به دانلود و گذراندن دوره اقدام فرمایید .
3- مرحله سوم: شرکت کنندگانی که تمایل به اخذ گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری را دارند، بعد از دانلود و مشاهده دوره حتماً اقدام به تکمیل اطلاعات خود در منوی اطلاعات کاربری نموده وسپس به منوی آزمون های من در صفحه شخصی خود مراجعه و ضمن اجرای آزمون به سوالات دوره پاسخ دهند.

 

محتوای آموزشی

مطابق اصلاحیه جدید قانون چک
پیش از دریافت و صدورچک بهتر است که  شناخت کافی از شرایط و قواینن چک را بدانیم
هر فرد نیاز دارد پیش از گرفتن دسته چک و نوشتن چک با شرایط و قوانین جدید چک آشنایی داشته باشد.بطور مثال :طبق قانون جدید در صورتی كه موجودی صادر كننده چك نزد بانك كمتر از مبلغ چك باشد، بانك مكلف است مبلغ موجودی را به آورنده چك بدهد.
دانستن توصیه‌های لازم و داشتن دانش کافی از قوانین صدور چک می‌تواند به هر فرد در معاملاتی که با چک انجام می‌شود کمک کند به ویژه اینکه انجام معاملات ملکی و معاملاتی که مبالغ بالایی در آن جابه‌جا می‌شود معمولا به وسیله صدور چک انجام می‌شود. به همین دلیل اگر شغل فرد انجام چنین معاملاتی را ایجاب می‌کند، فرد نیاز به داشتن دانش کافی درباره قوانین چک دارد..


  سرفصل های کلی این دوره :

- ویژه گی های چک های جدید
- نحوه دریافت  صدور چک های جدید
- راهکارهای وصول چک های جدید
- اصلاحات جدید قانون چک
 

شرایط:
  1. در دوره های غیرحضوی: امکان ثبت نام از هر نقطه کشور وجود دارد.
  2. مهلت گذراندن دوره های غیر حضوری 3ماه می باشد لذا از تاریخ ثبت نام، عزیزان به مدت سه ماه فرصت دارند در هر ساعت از شبانه روز و از هر مکانی دوره غیرحصوری را طی نمایند و زمان گذراندن دوره نیز دراختیار خود شرکت کننده می باشد
  3. عزیزانی که تمایل به دریافت گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری  را دارند، حتماً در صفحه شخصی خود ازمنوی اطلاعات کاربری و مطابق راهنمای آن صفحه نسبت به تکمیل اطلاعت کاربری خود اقدام نمایند.
  4.  زمان تقریبی صدور گواهی این دوره حدود 20 روز بعد از انجام کلیه مراحل فوق الذکراست وبعد از صدور پیامک آن ارسال و از طریق طریق سامانه - صفحه شخصی منوی گارگاههای من - گواهی دوره قابل مشاهده و دانلود می باشد.  اشتراک گذاری
سایر دوره های داوری
نظرات
  امیرحسین رنجبر        1400/09/15 12:21:34 ب.ظ     
باسلام و احترام. از برگزار کنندگان دوره ها و سایت داورایران و اساتید محترم کمال تشکر دارم که موجب یادآوری مطالب شدند.
  زهرا جهان بخش        1400/02/08 03:13:02 ب.ظ     
با نهایت سپاس از شما، دوره بسیار جامع و کاربردی بود.
  حسن جوکار        1399/09/19 10:25:52 ق.ظ     
درود بر اساتید گرامی تشکر فراوان از شما عزیزان
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...