ثبت نام در کتاب داوران ظرفیت محدود
راهنمای ثبت نام در دوره

دوره رایگان حقوق حمل ونقل دریایی وقراردادهای آن


دوره غیر حضوری

مدرس:
نسترن سادات میرشفیعی
پژوهشگر دکتری حقوق کیفری
مشاورحقوقی شرکت های کشتیرانی و خدمات بندری 

وضعیت: پیش ثبت نام

روز: بصورت رایگان و غیر حضوری است و عزیزان از تاریخ ثبت نام طی مدت سه ماه می توانند در هر ساعت شبانه روز دوره را طی نمایند.

مدت زمان: 1 ساعت

هزینه ثبت نام اعضا: ۱۴۵,۵۰۰ تومان رایگان با رعایت شرایط

تلفن هماهنگی: آنلاین - از طریق تیکت در بخش ارتباط با ما

محل برگزاری: غیر حضوری - شرکت کننده در هر مکان و در هر زمانی می تواند دوره را طی نماید.


توضیحات:
 در راستای توسعه عدالت آموزشی و درپاسخ به درخواست های  سراسر کشور، به یاری خداوند متعال شرایط لازم جهت برگزاری این دوره بصورت رایگان و غیر حضوری فراهم گردید، لذا کلیه علاقمندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین می توانند دوستان خود را برای شرکت در این دوره رایگان دعوت فرمایند.
 

نحوه و مراحل اجرای دوره های غیر حضوری
1- مرحله اول: ثبت نام در دوره 
2- مرحله دوم: مراجعه به صفحه شخصی خود - کلیک روی منوی کارگاههای ثبت نامی من - سپس کلیک روی منوی دانلود فایل ها - و مطابق توضیحات نسبت به دانلود و گذراندن دوره اقدام فرمایید .
3- مرحله سوم: شرکت کنندگانی که تمایل به اخذ گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری را دارند، بعد از دانلود و مشاهده دوره حتماً اقدام به تکمیل اطلاعات خود در منوی اطلاعات کاربری نموده وسپس به منوی آزمون های من در صفحه شخصی خود مراجعه و ضمن اجرای آزمون به سوالات دوره پاسخ دهند.

 

  سرفصل های کلی این دوره :

-    اصطلاحات رايج حمل و نقل درياي
-    انواع قرارداد حمل و نقل دريايي
-    بيمه كالا و مسئوليت بيمه گر در حمل و نقل دريايي
-    مسئوليت متصدي حمل و نقل دريايي
-    انواع كشتي ها و كانتينرهاي حمل و نقل دريايي
-    مزاياي حمل و نقل دريايي

شرایط:
  1. در دوره های غیرحضوی: امکان ثبت نام از هر نقطه کشور وجود دارد.
  2. مهلت گذراندن دوره های غیر حضوری 3ماه می باشد لذا از تاریخ ثبت نام، عزیزان به مدت سه ماه فرصت دارند در هر ساعت از شبانه روز و از هر مکانی دوره غیرحصوری را طی نمایند و زمان گذراندن دوره نیز دراختیار خود شرکت کننده می باشد
  3. عزیزانی که تمایل به دریافت گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری  را دارند، حتماً در صفحه شخصی خود ازمنوی اطلاعات کاربری و مطابق راهنمای آن صفحه نسبت به تکمیل اطلاعت کاربری خود اقدام نمایند.
  4.  زمان تقریبی صدور گواهی این دوره حدود 20 روز بعد از انجام کلیه مراحل فوق الذکراست وبعد از صدور پیامک آن ارسال و از طریق طریق سامانه - صفحه شخصی منوی گارگاههای من - گواهی دوره قابل مشاهده و دانلود می باشد.  اشتراک گذاری
سایر کارگاهها
نظرات
  مجید ناطقی        1400/02/13 01:53:05 ب.ظ     
باسلام وتشکر ازتمامی عزیزان مسئول وهمکاران گرامی سامانه جامع داوری وعرض تشکرویژه ازمحضر استاد سرکارخانم میرشفیعی احتراما ممنون میشوم ازباب قرارداهای دریایی وحمل ونقل دریایی بخصوص قوانین دریایی ایران ومعاهدات دریایی باکشورهای همجوار ونیز نوع قراردادنویسی مرتبط ،کلاسهای انلاین برگزارگردد ودراین خصوص کتابهای نیز ازاساتید بزرگ حقوق دریانوردی وقراردادهای حمل ونقل معرفی گردد باتشکرفراوان
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...