ثبت نام در  در طرح تجربه صدور رای داوری

راهنمای تکمیل و نمایش اطلاعات بعنوان داوران در سامانه

این سامانه یک بستر استارت آپ و تعاملی در حوزه داوری است که یکی از اهداف آن اطلاع رسانی درجهت گسترش فرهنگ داوری و بستری است برای تبلیغات و دیده شدن داوران و علاقمندان به حوزه داوری از سوی عموم مردم، لذا فعالان حوزه داوری اعم از داوران و کلیه علاقمندان به انجام داوری درصورت تمایل می توانند با پرداخت هزینه نسبت به تبلیغات و نمایش خود بعنوان داور در سامانه اقدام نمایند .

با توجه به توضیحات فوق و درصورت تمایل می توانید مراحل زیر را بادقت انجام دهید.
1. درصورتیکه هنوز عضو سامانه نیستید، ابتدا از طریق منوی ثبت نام در صفحه اول سامانه نسبت به عضویت اولیه در سامانه اقدام فرمایید.
2. بعد از عضویت اولیه در سامانه، از منوی ورود در بالای صفحه وارد صفحه شخصی خود شده و اگر هنوز اطلاعات کاربری شما تکمیل نیست ابتدا حتماً از منوی تکمیل اطلاعات نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایید. برای مشاهده راهنمای تکمیل اطلاعات اینجا کلیک نمایید.
4. درصورت تکمیل اطلاعات کاربری واری صفحه شخصی خود شده و روی منوی پرداخت هزینه نمایش بعنوان داور کلیک فرمایید.

 
نمای صفحه شخصی


 
 
5. در این مرحله سامانه با اعمال تخفیفات مربوطه هزینه قابل پرداخت را به شما نمایش خواهد داد و با کلیک بر روی منوی پرداخت می تانید بصورت آنلاین پرداخت نمایید.
6. بعد از تکمیل مراحل فوق از طریق صفحه شخصی خود روی  منوی آدرس های من کلیک نمایید تا فرم ذیل نمایش داده شود.7. در فرم فوق نسبت به ثبت آدرس و تلفنی که تمایل دارید در سامانه به عموم نمایش داده شود اقدام و روی منوی ذخیره کلیک فرمایید.
8. البته هر زمانی که تمایل داشتید می توانید نسبت به تغییر آدرس فوق از بخش ادرس های من در صفحه شخصی خود اقدام فرمایید.
9. بعد از طی کامل مراحل فوق منتظر باشید تا درخواست شما به واحد مربوطه جهت بررسی و تایید اطلاعات جهت نمایش بعنوان داور در سامانه ارسال خواهد شد.
 
10. بعد از تایید نهایی اطلاعات شما، یک صفحه ویژه در سامانه به شما اختصاص داده خواهد شد و اطلاعات شما بعنوان داور برای عموم نمایش داده خواهد شد.11. در پایان اطلاعات شما بعنوان داور در سامانه برای عموم نمایش داده شده و نام شما بعنوان داور قابل جستجو خواهد بود.
 
موفق باشید سامانه جامع داوری
www.DavarIran.Com
لطفا منتظر بمانید ...